Náš chov

Rodinné prostředí v našem chovu zaručuje individuální přístup a dobrou výchovu koťátek. Pozorně dbáme na kvalitu a zdraví našich dvou chovných  kočiček a kocourka a jejich potomků. Chovu věnujeme maximální péči, optimální podmínky jako prvotřídní výživa a pravidelná veterinární péče jsou pro nás samozřejmostí.Naše chovné kočičky i kocourek jsou  pravidelně očkované a testované na FeLV,FIV- NEGATIVNĚ a sono na HCM- V NORMÁLU genetické testy N/N. Testy jsou k nahlédnutí eventuelně přiložíme fotokopie ke kupní smlouvě. Chovnou stanici máme registrovanou pod reg.číslem 6583 u FIFe.

Poradíme s výběrem

Nejste-li si jistí, zda je vaše rozhodnutí pořídit si právě tohoto mazlíčka správné, rádi zodpovíme všechny vaše otázky. Ať už máte dotazy ohledně chovu, výběru pohlaví, stravy či vhodných podmínek, vše s vámi prodiskutujeme a navrhneme nejlepší řešení.Známe povahy našich koťátek a podle toho vám můžeme pomoci s výběrem. Rádi vás uvítáme na nezávaznou návštěvu,aby jsme se navzájem lépe poznali.Vy aby jste poznali prostředí v kterém koťátka a naše zvířátka žijí,samozřejmě vám představíme všechny naše zvířátka, kočičky i pejska a my zase poznáme potenciální mazlíčkáře našich kočičích miminek a popovídáme siv jakém prostředí bude naše koťátko žít,jestli a jaké bude mít kamarády.A pokud si padneme do "oka" navzájem,bude vše OK. 

 Kotátka budou připravená k odběru nejdříve ve 13 týdnech života, až budou plně socializovaná,naočkovaná a odčervená, budou umět používat kočičí WC,papat masíčko a také v neposlední řadě se dobře chovat-neškrabat, nekousat,být neagresivní-to všechno je učí maminka spolu se všemi obyvateli naší domácnosti.Při odběru koťátka  dostane nový majitel kupní smlouvu, očkovací průkaz,pokud to budoucí majitel bude chtít, tak kopie všech testů rodičů.Dále koťátko na mazlíka musí být do 1roku vykastrované ať se jedná o holčičku nebo kluka. Mazlík proto dostane jen kopii PP a až po potvrzení veterinářem, že je koťátko kastrované zasílám originál PP. Každé koťátko dostane výbavičku do prvních dnů v nové rodině

Zůstaneme s vámi

Správný chovatel je se svými svěřenci i po jeho předání do nové rodiny a v naší stanici tomu není jinak. Potřebujete-li chovatelskou radu nebo se u vašeho zvířecího člena rodiny vyskytl nějaký problém, jsme Vám kdykoliv maximálně k dispozici. Spokojenost našich odchovanců a jejich majitelů je pro nás na prvním místě. Se všemi rodinmi kde máme koťátka, dnes už dospělé kočičičky jsme v kontaktu, posílají nám fotky a my máme radost že naše kočičky dělají jen radost.AA pokud se vyskytne nějaký problém, tak ho společně řešíme.