Enrico - kocourek černý maramor s bílou-  bikolor-prodaný

Ahojky jsem Enrico, Eriček nebo jen Ení jak na mě volá moje dvounohá maminka.Dneska jsem se předvedl, měl jsem takový hlad a když jsem dostal mističku plnou masíčka, tak El se chtěl podívat jestli nemám něco lepšího než on a to jsem mu hned odpověděl vrrrrr a on neposlechl, tak dostal packou a tou jsem si i mističku zakryl, co se má co dívat do mojí mističky že? Dvounohá maminka mě  chová a mazlinkuje vním a užívám si to i česání kartáčkem mám rád.A taky jsem hodně živý a poskakuju pořád a raduju se říkají mě taky bleško asi  jak skáču. V noci chodím potajmu na granulky, ty máme v mističce stále a i během dne si je chodíme uzobávat. Dneska maminka vysávala to se nám moc nelíbí ,ale to je zajímavé holkám to až tak nevadí, já bych teda lezl i po zdi maminka mě potom chovala a utěšovala, ale jsem přece kocour a za chvilku už zase řádím jak černá ruka.
Dnes si o mě psala paní Štěpánka (já se líbím víc lidičkám, ale nikdo se nevyslovil najisto) budu se moc těšit na sobotu kdy za mnou teda i za sourozenci přijedou a když se jim budu líbit budu u nich se sestřičkou Diankou,která je u nich už víc jak rok a má se skvěle. Tak mě držte pěsti :)
Včera jsem S Edíkem pěkně řádili, můžete se podívatt na naše video na FB Moonwalk catt mainská mývalí. Pry jsme pěkně akční kocourci. A já jsem akčí stále, provokuji, lítám, mazlím se otavuji mamču a už se těším do nové rodinkyvybrali si mě prý na takovýho akčňáka čekají až jim rozebere byt.Na o vemte jed že já to dokážu a když mě v tom Dianka pomůže tak je to tutovka.

Fotogalerie: Enrico

/album/fotogalerie-enrico/img-20180407-113448-jpg/

—————