Ebygeil - kočička černě želvovinová s bílou-prodaná

Dobrý den, jsem Ebygeil kočička černá želvička mramorovná s bílou. Dvounohá maminka o mě říká, že jsem krásná a že mohu být i chovná.Ale v ČR ne jen v cizině, a už si o mě psali z Polska a Rakouska,ale maminka mě nechce dát tak daleko a já budu taky radši jako mazlíček.Maminka si pečlivě vybírá nepůjdeme jen tak k někmu, chce aby jsme se měli tak dobře jaak bratříčci a sestřičky z předchozích vrhů. Na papání jsem trošku vybíravá, sice papám všechno masíčko konzervičku,(ale jen kvalitní po schmutzině jsem měla průjem,fůůůj),ale nejraději mám mlííčko to bezlaktozové teď už prý se koupí i supermarketech) mám ho ráda i v masíčku a to pak papám a i u toho mlaskám.Jo a taky miluju když mě mamka chová a šeptá mě do ouška to jen nakláním hlavičku a pozorně poslouchám.Tak mě držte pěsti  ať najdu tu pravou rodinku. Taky jsem holčička akční, nejdřív jsem vylezla na škrabadlo a na stůl a na ooookkknnoo, tam je toho k vidění a teplíčko od topení a sluníčko a ptáčci..... teď už tam za mnou chodí i Elis a kluci se tam cpou taky.
Tak já už novou rodinku mám, pojedu až daleko do Kosmonos.Tam mají malé miminko, nebojte budu moooc opatrná neublížím mu, jsem mírná kočička, teď hodně ráda spinkám a papám ab\ch byla veliká, protože se tam spřátelím s velkými pejsky mají dlouhosrsté colie a mamka říkala že je viděla na fotce a že jsou nádherné, tak se těším.
Tak a já do Kosmonos nepojedu, mají tam velké problémy se zdravím tatínka. Tak hledám svou novou rodinku a moc ráda bych měla nějakého kočičího kamaráda.Ale mamka říkala, že se moc líbím..... Zamluvila si mě hodná paní s Boskovic má sice nějaké problémy, ale zkušenost z kočinkama má, a tam by mě čekali ještě 3 kočičí kamarádi. Jsem ďáblík já si s nima poradím.
 
Tak si představte, že se ta paní se svojí dcerou nedomluvila a tak si mě nevezme.Možná taky dobře, kdoví jak by to tam bylo dál. Moje dvounohá maminka mi šeptá, že mě jen tak nikomu nenechá, jen těm nejlepším, kteří mě budou milovat a budou na mě mít čas.
Nezůstala jsem zde sama, ještě Elliot s Edíkem mě dělají společnost, oni jsou zarezervovaní, ale paní si pro ně přijede až v červnu. Jsme pěkní ďáblíci, děláme si z přehozu na gauč tunel a honíme se a kočkujeme až ho úplně shrneme na zem. Ale já se moc ráda nechám hladit, celá se natahnu a užívám si to a vrním a vrním. A taky jsem hodně upovídaná kočínka. Tak mě držte pěsti ať najdu tu pravou rodinku.
 
A tak jsem zde s klukama Eliotkem a Edíkem zůstala , kluci za týden odejdou a já stále čekám kdo si mě vybere. No mamka stále říká, že všechno má svůj čas a ti praví a že ti praví se určitě ozvou.  Jedu do Plzně

Fotogalerie: Ebygeil

/album/fotogalerie-ebygeil/a29683759-1479113852211877-3191017369391954841-n-jpg/
/album/fotogalerie-ebygeil/a30698222-1893280720683129-1693011486005264384-n-jpg/

—————