Dolly Moonwalk cat,cz-prodaná

Já jsem Dollynka hodná kočinka, moc ráda spinkám a někdy mě člověčí maminka ani nemůže najít. Zaťuká potom na mističku a to je signál k papání. Hned se ženu  a všichni ostatní také, ale vždycky jsou mističky plné a to si pak dáváme až máme v bříšku jako v pokojíčku. Dnes nás p. vet. naočkovala, ani jsem nepípla to Debora zakňourala, ale jinak říkala p. vet. že jsme všichni zdraví,silní. Všechny nás prohlédla i očička, zoubky,srdíčko i na kýlu se dívala a máme vše vpořádku. Mám ráda, když mě kočičí maminka olizuje a ještě se napijeme jejího mlíčka, ale jinak už papáme masíčko ale granulkám já moc nedám raději to maso :D. Dnes si o mě napsala nějaká paní, čl. maminka říkala, že jsem zamluvená a tak jsem teda moc zvědavá, na Damiánka už se byli podívat 2x a jsou  moc hodní i mě si chovali a to mám moc ráda.Hlazení si nejraději užívám, když všichni odpočíváme a jsme natažení jako špagetky a čl. maminka přijde a všechny nás hladí na bříšku, a já mám moc ráda na ťapinkách.Už můžeme na chodbu i do kuchyně a tak všechno przkoumávám, v kuchyni jsem vlezla pod skříň, to se maminka zlobila, měla strach aby se mě nic nestalo, zlobila se se se mnou, že to ještě žádné koťátko tam nevlezlo, jen já. A tak teda slibuju, že už tam nepolezu. 
Zítra se na mě přijedou podívat noví lidičkové, jak já si přeju aby to byli ti praví KOČIČÍ.Maminka jim posílá fotky a píše si s nima a šeptá mě že budou určitě moc fajn, tak mě držte pacičky a´t si třeba nevyberou nějakou jinou kočinku.
Tak už tady byly,moc se mě líbiy, ale já jsem k nim mc nechtěla,čl.maminka mě chovala, hladila, ale od nich jsem se nenechala a Debora toho teda hned využila a mazlila se a byla u slečny na klíně a skoro tam usnula a vrněla,nechala se hladit i chovat, to se nedivím, že to byla láska na první pohled, nebo na první pohlazení? Tak já teda budu čekat na další  už nebudu odtažitá,vždyť já jsem mazlivka mazlivá,ale co to do mě vjelo,já sama nevím :D.V neděli zde byli lidičkové s dvěma chlapečky a byli moc fajn, jejich maminka si mě chovala,hrála si se mnou a mazlila mě,ale klučící si hráli s Diankou a ona lítala a skákala za mávátkem, no to já umím taky a možná ještě lííííp.
Uběhl týden a přijela se na nás podívat paní.Čl. maminka jí ukázala všechny papíry a testy mojích rodičů a potom se dívala která kočinečka by se jí nejlíp líbila a byla jsem to já, Nechala jsem se hladit a mazlit a ještě uvidí až budu u nic doma, jaká jsem hodná,mazlivá a jak dobře papám. A jaká taky umím být rošťanda. A jsem už v novém domově a mám kamarádku Lucinku krásnou kočinku, sice na mě trošku syčela, ale už jsme kamarádky
 
 

Fotogalerie: Dolly Moonwalk cat,cz

/album/fotogalerie-dolly-moonwalk-cat-cz/pb050040-jpg/

—————