Diana Moonwalk cat,cz-PRODANÁ

Jmenuji se Dianka a jsem od malička průzkumník.Naše maminka Xena si vybrala člověčí maminky skříň, aby nás tam přivedla na svět.Jen co jsem otevřela očička, hned jsem byla s člověčí maminkou kamarádka,poznala jsem ji i po hlase a hned jsem čekala za ohrádkou a natahovala se k ní.Ona mě chovala a hladila.Teď už jsem veliká osmitýdenní holka,chovat a mazlit se mě líbí,ale také objevuji všecno nové.Jsme přestěhovaní do kočičího pokoje a tam máme víc místa na řádění a teď už můžeme i na chodbu a koukají na  nás tatínek X-man teta Aischa,strejda Micinek a fenečka Betynka.Když k nám přijdou blíž a oňuchávají si nás jsme naježení, ale za chvilku si zvykneme a pak budeme moct i do kuchyně a obýváku, vlastně všude, ale čl.maminka říká že vše má svůj čas. Tak už můžeme i do kuchyně a já zvládnu přeskočit ohrádku a vyšlapuji si to v obyváku,ale tam ještě nemůžeme,tak na mě zasyčí a já peláším zpátky. Náš tatínek Ixík nás oňuchává a já si s ním jako jediná hraju mám i natočené video je na FB Moonwalkcat mainská mývalí. 
Je nám 10 týdnů a už můžeme do kuchyně a kamarádíme se se všema ,hlavně jáá.Vyšplhám na škrabadlo jedním tahem,proběhnu mamince a  už jsem přes ohrádku v obyváku a tam mě čeká zasyčení,otočím se a už jsem zpět v kuchyni a šup jsem na židlích pd stolem i naše maminka Xena tam ráda leží, někdy tam i usnu a vzbudím se až čl. maminka ťuká do misky a tak utíkám na papání.Taky se ráda mazlíkuju s čl. maminkou,drcám do ní hlavičkou a teď už jdu spinkat, mám plné bříško mňam masíčka.
Tak už i já mám svoji milou rodinku.Přijeli se podívat a vybrali si mě,však jsem se taky předváděla :D. Buudu mít v novém domově dva malé klučíky to budou parťáci pro mě, jen musí dát pozor aby mě neuhnali, já ráda lítám a dovádím, ale taaaky si ráda zdřímnu s plným bříškem. Ale už se těším, jen čl. maminka má smutná očička ach jo, to loučení bude smutné, jako vždy.
A už jsem v novém domově, všichni si se mnou hrají, mám nové škrabadlo a dva klučíky jako kamarády.

Fotogalerie: Diana Moonwalk cat,cz

Tato fotogalerie je prázdná.