Damian Moonwalk cat.cz- PRODANÝ

Já jsem Damiánek, jediný klučík ve vrhu "D".Jsem největší,nejvíc papám od maminky Xeny mám nejraději granulky a taky masíčko a konzervičky.Lítám a skáču jako dráček, ale taky moc rád spinkám přimáčknutý na radiátor, nebo u maminky Xeny a když si přijde za nama lehnout čl. maminka jsem první u ní, ona hladí po kožíšku, po bříšku a já vrrrrnííím jako traktůrek. Maminka Xena nás ještě olizuje a čistí,brr vždycky mě chytne obouma packama a drhne jazykem a nepustí. Taky už nás začala napomínat když se pereme, já mám vždy navrch a holky ječí, to se mamince Xeně nelíbí a už jsem dneska vyfásl facana.Teda není moc jemná, ale čl. maminka to viděla a hned mě chovala a utěšovala. Byli se na mě podívat lidičky a líbil jsem se jim, tak až budu velký pojedu do Znojma, říkala mě čl. maminka, vypráví mě jak se tam budu mít dobře, že mě budou mít rádi a že tam budu mít kočičí kamarádku a i pejska a nějkého velikého ptáka žaka. Kočička Sisi se ho nebojí, tak já taky nebudu, že to bude kamarád.Představte si, že mě ty moje holky sestřičky kously do ocásku,teda asik jedna ale já už nevím která. Čl. maminka na to přišla až  asi za dva dny a to už jsem měl stroupek na sloupnutí,ale  na posledním článku mám trošku bouličku,ale p. vet říkala že to nic není, já si to taky myslím,ani to není vidět, ocáskel mám vzpřímený,ani prapork na něm není. Měl jsem obavy jestli mě ti moji noví lidičky budou chtít. Tak jim to čl. mamink volala a jim to nevadí a že pro mě mají připravené prolézky a že se na mě tší a zase za mnou přijedou. To vám mám takovou radost. Jo ještě jsme dnes byli očkovaní, no nic moc pocit,ale vydržel jsem to maiinka říkala že to je důležitý.Kníkla akorát Deborka ostatní byli stateční jako já. V neděli za mnou přijeli ti moji lidičkové, už si mě chovali a líbil jsem se jim,oni se mě taky líbí i čl. mamince se líbí.Tak opravdu pojedu do Znojma až bude čas. Že se na mě moc těší a už se nemůžou dočkat, tak já se budu taky těšit, ale zatím mě je dobře u maminky Xeny a člov. maminky jak mě chová a hladí a škrabe za ouškama.
Dnes tady byly dvě slečny na návštěvě, byly moc fajn,vybraly si nakonec Deborku,ccc mě taky chtěly hladit,no moc jsem se nenechal, já přece pojedu do Znojma a mě si teeda nemůže nikdo moc hladit, tak jsem se hnedka olízal a očistil a všichni se mě smáli,ale mě to neva já se těším k p. Ryšavé a kočičí kamarádce  Sisi a papouškovi žakovi,myslím že mu říkají Riki.
Už to vím, čl. maminka mě to šepala, že přijedou ve čtvrtek na návštěvu moji milí lidičkové a pak už jen týden a něco a už pojedu do Znojma.Tak teď se to snažím čl. mamince vynhradit, jak mě pohladí koukám na ni aa vrním jako traktůrek. a už jsem  novém domově ve Znojmě,mám kamarádku kočinku a taky papouška žaka Ryki mu říkají a on na mě volá DAMI,máme veliké škrabadlo a hodně vysoké to je príma...
 
 

Fotogalerie: Damian Moonwalk cat.cz

/album/fotogalerie-damian-moonwalk-cat-cz/pb050030-jpg/

—————