Cristine Moonwalk cat-PRODANÁ

Jmenuji se Cristine, ale doma mě říkají Kikinko, nebo Týnečko, jsem taky moc milá a přítulná kočinka, Narodila jsem se jako poslední, několik hodin po sourozncích, už o mě měli všichni strach, byla jsem největší, ale teď mě kadlík přerostl, je to přece jen veliký kluk a bude to mohutný kocourek.Ani přeprat se nedá.Já si ráda hraji s myškama a lezu na škrabadlo a taky rádá spinkám v kuchyni na židli, naší Betynky se nebojím.Člověčí maminka musí nosit kocourky (jsou přes den venku ve výběhu už se těším, že po očkování tam budeme taky chodit)a naši maminku zavřít na tu chvilku do ložnice, ona nás tak hlídá a má o nás strach, že na kocoury hystericky řve, no já se jich nebojím kolikrát si nás už oňuchali a jsou hodní, nevím co to ta naše mamina má.
Taky jsem zkusila obyvák a moc se mě tam líbí, tak, že jsem okusila i tu studenou mlhu a ta se mě teda nelíbí. Nějak mě pobolívalo bříško a člověčí maminka si toho všimla, že jsem blinkala chlupy a dostala jsem tkovou dobrou pastu a už mě je dobře, mamina říkala, že teď už ji budeme dostávat všichni, že se sami čistíme, to nás naučila maminka kočka, a že je to dobře.Maminka kočka nás učí stále něco nového. Nejdřív chodit na záchůdek a zahrabávat,papat masíčko-všechno ochutnala a ukazovala jak máme kousat, že se nemáme prát aby to bolelo a další a další věci a člověčí maminka  nás učí co nesmíme to   se nám bude hodit až budeme v nových rodinách a budeme dělat jen radost a žádnou ostudu.
Teď už nám člověčí mamka dovolila přístup všude, syčením nám dává najevo, co se jí nelíbí, třeba když lezeme na stůl nebo, nedej bože, na záclonu to nás teda žene a nás už to stejně nebaví, v našm pokojíku máme zasíťované okno a tam je to bájo, vyhříváme se na sluníčku a koukáme na ptáčky,máme nové hračky a honíme myšky a míčky. 
Ahoj, mě už je také 14 týdnů, sem se nám fotky nevejdou, tak se podívejte na FB Moonwalkcat mainská mývalí, tam jich máme dost, videa a další fotky a povídání. Já se hodně kamarádím s Cailinkou, spinkáme vedle sebe.Ale ona mě nechce pustit do své mističky, já jsem hodně velký jedlík, nejraději mističku vyměním s maminkou Aischou. Ona se o nás stále stará,ještě od ní cucáme mlíčko.Taťka X-man s nama je hlavně večer, když přijde domů z výběhu.My tam ješttě nemůžeme jsme týden po očkování a maminka říká, že nemáme ještě dostatečnou imunitu a že musíme ještě chvíli počkat, ale to už nebude pěkné počasí,ale nám to neva,máme široké parapety a zasíťovaná okna aby jsme nespadli a koukáme na vše co se venku pohne.
Už jsem u nové maminky v Brně a heč, byla jsem venku na vodítku a je to prííma a nová panička mě miluje
 

Fotogalerie: Cristine Moonwalk cat

Tato fotogalerie je prázdná.