Cayden Roy Moonwalk cat,cz- PRODANÝ

Jmenuji se Cayden Roy, ale doma mě říkají Kadlíku, Káďo a jak zavolají tak přiběhnu už na své jméno docela slyším, jsem jediný kluk mezi čtřma holkama a tak jsem jejich velitel a každou přeperu. Dnes jsem se pral s Kájinkou a dostali jsme oba záhlavec od kočičí maminka, ta člověčí nás utěšovala a hladila. Já si ale nedal říct, pokoušel jsem maminu a kousal ji, rozzlobila se moc, křičela na mě ale já si nedal říct skočil jsem na ni a škrabal do čumáčku,dostal jsem facana. Ona je ta naše kočičí maminka pěkná hysterka, pořád nás komanduje a diriguje,nespustí nás z očí a to se pak ani  zlobit nedá.
uběhl týden a je čas se podívat i dál po domě. Ložnici už okupujeme, ale obyvák pro nás je zatím tabu. Ale když naše člověčí maminka není v dohledu zkoušíme to. Je tam sice něco co musíme přeskočit, ale to pro nás není překážka. Hmmm a dvounožka přišla a syčí musíme do kuchyně a kvapem, asi to nebude tak jednoduché, ach jo, ale budeme to zkoušet dál :D
No a už nás pustí všude. Mě se nejvíc líbí v kuchyni na okně, vidím tam ven do výběhu tam je můj tatínek X-man a babičk Xena a strejda Micin. Táta když je s nama doma, tak na něho syčím a dělám velikého,určitě budu po něm však už teď mám skoro dvě kila.
Zdravím vás, už mě je 14 týdnů a čekám na svoje mazlitele, ještě se nenašli takoví,kterým by mě moje člověčí máma nechala.Myslel jsem že do Prahy,ale nic.Máma říká, že máme čas a vybere nám ty pravé.Musím o sobě říct, že jsem velký mazel a maminčin kadeřník.Miluju ty její voňavý vlasy,otírám se a probírám se v nich,už vím, že drápky nesmím vystrčit,nebo na mě zasyčí a musím jít pryč a to já nechci, tak jse něžný.Tak jestli je mezi váma někdo takový, kdo by se nechal česat a mazlil se se mnou, tak napište.
Hurá, už se našliii ti praví. Oni jsou také kočičí, tam se budu mít jak ráji.Člověčí maminka má velikou radost, že budu v dobrých rukách, ale má teď pořád jakési vlhké oči, tak jsem co nejvíc u ní, aby si mě užila, že jí bude po mě smutno.Ale já bdu dělat těm novým, milým jen radost a bude všechno tak jak má být. Těším se na nové kočičí kamarády a na obě děti to budou fAjn parťáci. Tak v pátek jedu.
A mám se skvěle,bydlím v Plumlově a mám kamarádku Lilinku too je britská kočinka a všichni se máme rádi.

Fotogalerie: Cayden Roy Moonwalk cat.cz

Tato fotogalerie je prázdná.