Catherine Moonwalk cat- PRODANÁ

Jmenuji se Catherine, ale říkají mě Kačenko, jsem miloučká kočička, modrá želvička s bílou.Moc ráda papaám a taky hodně ráda spinkám. Nemyslete, ale že jsem nějaký lenoch lítám jako raketa a když nespinkám, je mě všude plno. V kuchyni u "člověčích" jsem raz dva a hladit po bříšku se moooc ráda nechám a vrním jako motůrek.Ráda šplhám po škrabadle a kočkuji se se sourzenci.. A veliký objev obyvák, tam je věcí a dá se vlézt i za krbovky a na stolek, no ale moc dlouho nám to nevydrželo člověčí mamina spustila sykot a byly jsme hned v kuchyni. A komu se nechtělo a myslel si že maminu převeze, vzala takovou lahvičku a tam byla taková odporná studená mlha a to se klidil každý, teď už víme že se tam nesmí, ale zkoušet to budeme určitě dál. :D
Jsem stále miloučká, přítulná kočinka, když ostatní lítají po obyváku a kuchyni, já si zalezu na židli pod stůl a když už mě nebaví se dívat jak řádí, nebo je ze shora popohánět tlapkou, v klidu si usnu a nejsem k nalezení.
 
Ahoj, maminka nám říká, že jsme nejhodnější koťátka, že se rychle učíme co se smí a co ne. Já jsem největší kočička,mohla bych i do chovu, ale náš táta X-man může svoje koťátka do chovu jen mimo ČR. Tak asi nebudu čekat a budu raději mazlíkem jako moji sourozenci.Vypadá to, že se naše mamina domluví s paní vet. a nechá nás vykastrovat, aby jsme nemuseli trpět říjemi a naši nový mazlitelé už tuto starost nemusí mít. Ale my jsme tu kastraci nestihli,mamka říkala že nejdřív za 14 dní. Dnes si pro mě přijeli tři krásné ženy a dvě děti.Dospělí říkali, že se o to postarají. Budu tam jako v bavlnce,hlavně chlapeček už je větší, to bude parťák a prý mají ještě většího aspoń si budu mít s kým hrát. 

Fotogalerie: Catherine Moonwalk cat

Tato fotogalerie je prázdná.