Caroline Moonwalk cat-PRODANÁ

Jmenuji se Caroline, ale říkají mě Kájinka. Je mě teď 7.8. osum týdnů. Jsem černá želvička s bílou a ráda všechny sourozence provokuji a škádlím. a potom když se se mnou perou tak ječím a mamina na mě stále vrká a domlouvá mě a dnes jsem od ní dostala první políček, no domluva nezabrala. Moje člověčí maminka se na to dívala a hned mě hladila a utěšovala.Mám moc ráda masíčko, kapsičce ani konzervičce moc nedám, ale krůtí, kuřecí masíčko a hovězí srdíčko to je mňam. Karlíček nás tahá do obyváku, teda já se moc pobízet nedám, jsem takový všudybyl, ale člověčí mamině se to nelíbí, syčí na nás a to je pak kalup.
 No a je to, už můžeme všude, jen ne v obyváku na okno a televizi, nesmíme na stůl a stačí zasyčet a poslechneme, člověčí maminka nás moc chválí jak jsme hodní a rychle se učíme. Jen nám dělá starost fenka Betynka, nemá nás moc ráda, ale my se jí nebojíme a když zavrčí jsme v trapu. Dala jsem se do velkého papání a už doháním sourozence ve váze a jsem tak trošku klidnější, neperu se tolik a ani už tak neječím :D
Ahoj, tak už mě je 14 týdnů, jsem nemazlivější kočinka, baví mě když mě člověčí maminka nosí v náručí a povídá si se mnou, jak jsem krásná,hodná, že musím hodně papat a nekoukat se po vejrech.Tak já teda hledám někoho, kdo mě bude také povídat a hladit a dá mě to nejlepší masíčko.
Karlíček jede koncem týdne do nového domova, ty nové lidičky mu závidím, ale snad se pro mě najdou také takoví hodní a s kočičím kamarádama a dětskýma parťákama. určitě jim jejich hlazení odměním vrněním.
Tak jsem s také dočkala, jedeme s Cailinkou do Brna do domečku
 
 

Fotogalerie: Caroline Moonwalk cat

Tato fotogalerie je prázdná.