Caila Moonwalk cat-PRODANÁ

Moje jméno je Cailinka a jsem kočička, černá želvička s bílou. Hraju si ráda lezu na škrabadlo, na fenečku Betynku dělám velikou naježenou kočku,běhám po kuchyni a nejraději si zalezu na židli pod stůl a hraju si na neviditelnou, ale pokud člověčí maminka zaťuká na talířek, hned vím, že nese masíčko a to hned běžím papat a když spím trošku tvrději, tak mamina kočka zavrká jednou, dvakrát a to už běžím jako o závod, aby mě to náhodou někdo nesnědl.Jéé Karlíček volá ať se jdu na něco podívat. Že do obyváku?? Tam je zákaz to já vím.....ále zkusíme to, vrňau člověčí mamina se blíží, slyším že syčí musím se schovat aby mě nenašla. Našla ale já se nehnu a nehnu,Co to drží v ruce, jejda to je to dporná studená mlha aa už jsem v bezpečí u naší maminky kočky. Příště se pujdu podíva zase. Budeme se měřit kdo má větší výdž. Ale člověčí maminka je taky moc hodná, hladí nás a konejší a já jí vlezu na záda a uvelebím se u krku a vrním jak se mě to líbí. I kousíčky masíčka mě podstrkuje. Já jsem ale dobrý jedlík, na mě si sourozenci nepřijdou svou mističku si chráním tlapkou a vrčím kdo mě sem chce strčit čumáček.
Vsup povolen všude, už jsme rozumní a hodní kotísci,rozumíme co po nás člověčí maminka chce,posloucháme, teda se snažíme ale když mamina zasyčí je to jasný.Moc se mě nelíbí náš tatínek kocour, je to takový obr, všichni s ním kamarádí jen já a Karlíček na něho syčíme, ale on si z toho nic nedělá,myslím kdyby mě dal tlapou strávila bych  život v kotrmelcích chachacha
 
Ahoj,zdravím vás kdo čtete tyto řádky.Jsem nebojácná kočička a nic si nedám líbit.Karlík se se mnou chce kočkovat a já mu dávám co proto, na mě si nepřijde. Ráda papám a nic si nenechaám z mističky ukrást.Myslím, že nás všechny nechá naše maminka vykastrovat,když se koukám na to jak naše kočičí maminka vyvádí když říjí,ona je chovná, tak už se taky těším, že to nebudu muset zažít a budu se v klidu povalovat na gauči, papkat masínko a mazlíkovat se s novými lidmi.
Už jsme s Carolinkou v Brně v domečku
 

Fotogalerie: Caila Moonwalk cat.cz

Tato fotogalerie je prázdná.