Bentley Best Friend - černý mramor s bílou n 09 22 - PRODANÝ

Jsem kocourek, velký jedlík a velký neposeda. Moc rád se mazlím a nejraději si hraj se svou sestřičkou Blie Jean. Moji páníčci mě říkají Bentíku,nebo Bestíku a nebo Fridí,ale  že to raději nechají na mojích nových mazlíčkářích, které hledám. Moc bych chtěl hodně lásky,mazlení aspoň 4x denně plnou mističku masíčka, mám nejraději syrové kuřecí a libové vepřové,hovězí mám taky moc rád a všechno nakrájené na kostičky a vlažňoučké, mňam.Granulky papám jen v noci a mám nejraději taste of wild, jiné mě moc nejedou.A taky rád mlsám mlíčko (bez laktozy-Albert)tvarůžek mě moc nejede raději si dám  nastrouhaný sýr,mám rád i konzervičky a vařené masíčko. Páníčci mě učí škrabat drápky na škrabadle nikde jinde nesmím a šplhat po záclonách je přísně zakázáno,ale to ani raději nezkouším.Horší je to, že nesmíme na stůl a tak když se nikdo nedívá tak šup,ale stačí ukázat prstem a už jsem dole.Zato u páníčka se krásně spinká na klíně nebo na opěradle křesla a taky ho tahám za nohavice a zkouším si i kousnou a to se teda nikomu nelíbí a teď už vím, že se to nesmí,když neposlechnu zasyčí na mě a když jsem moc rozďáblený a vyskočím i na okno a ne a ne poslechnout, má paničk takovou lahvičku a šplíchne na mě vodu,brrrr budu raději hodný a jdu se raději prospat před krbovky,tam je teplíčko a s plným bříškem tam spinkáme všichni tři i s maminkou, někdy se strejdou Micinkem.Hlídá nás ještě sestřička Aišinka a jen se na nás fenečka Betynka podívá, že by si s nama hrála,hned ji pošle pryč. Strejda Ixík je moc velikej,je to nový chovný kocourek je ještě taky 10timěsíční kotě,ale už váží 7kg a s ním moc žádná hra není,chce si hrát,ale má tak veliké tlapy.  Tak ahoj   a jestli chcete vidět víc fotek, podívejte se na paničky profil na FB jsou tam pro veřejnost. 
14.2.-dnes se na mě přijeli podívat noví páníčkové,jsou prima,hrál jsem si s nima a předváděl jsem jim svoje akrobatické skoky s mávátkem.  Tak jsem se unavil, že jsem sebou plácl na lavici a usnul jak budulínek. Prý mají doma kočinku Elisku už se na ni těším. Páníček je veliký, úplně sem se v jeho náručí ztratil a panička je moc hodná tu si obtočím kolem pacinky hned. Přijedou si pro mě příští neděli. Tak jsem zadaný a budu se mít určitě moc dobře.
Dobrý den, tak jsem už týden v nové rodince a  oni jsou skvělí a nová kočička taky. Říkají že jsem piraňka a že sním masíko i Elisce :D.Potom si hrajeme n hoňku sem tam shodíme nějako kytku,ale je mě tady dobře, nechají mě i spinkat v paniččině postýlce a ona chudinka nemá moc místečka když se roztahnu :D moje chovatelka je prý moc ráda, že jim dělám radost hahaha

Fotogalerie: Bently Best Friend

Tato fotogalerie je prázdná.