Barbie Fleur černá mramorovaná holčička n 22  prodaná

Jsem kočička Barbinka, velký jedlík jsem jen někdy,panička na mě musí dávat pozor abych nekoukala po všech okolo a pak než se naděju mě mlíčko sestřička a bráška sní.  Moc rád ase mazlím a nejraději si hraji se svou sestřičkou Bilie Jean.Bráška je veliký raubíř a někdy mě šidí,hlavně u papání,s Bilinkou mě odstrkují,panička mě dává papání stranou,ale já stejně mám nejraději granulky.Spinkám  s maminkou Xenou a taky s Micinkem to je náš strejda přitoulánek.Jsem taková klidná, rozumná kočinka,když se bráška se sestřičkou perou a divádí,chvilku si s nima hraju, ale pk si skočím na škravbadl a dívám se na ně.
Hledám novou milující rodinu, chtěla bych hodně lásky,mazlení aspoň 4x denně plnou mističku masíčka, mám ráda syrové kuřecí a libové vepřové,hovězí mám taky moc rád a všechno nakrájené na kostičky a vlažňoučké, mňam, ale steně nejraději granulky papám je i v noci a mám nejraději taste of wild.A taky ráda mlsám mlíčko (bez laktozyz Alberta)s tvarůžkem, dám si i nastrouhaný sýr a moc mě chutná malt pasta na bezoáry, teda na to abych se neucpala chloupkama, když se umývám. Páníčci mě učí škrabat drápky na škrabadle nikde jinde nesmím a šplhat po záclonách je přísně zakázáno,ale to ani raději nezkouším.Horší je to, že nesmíme na stůl a tak když se nikdo nedívá tak šup,ale stačí ukázat prstem a už jsem dole.
Tak já se jdu prospat před krbovky,tam je teplíčko a s plným bříškem tam spinkáme všichni tři i s maminkou, někdy se strejdou Micinkem.Hlídá nás ještě sestřička Aišinka a jen se na nás fenečka Betynka podívá, že by si s nama hrála někdy na nás zavrčí a když se jdeme podívat do její misky cení i zoubky,hned ji pošle  pryč.Strejda Ixík je moc velikej,je to nový chovný kocourek je ještě taky 10timěsíční kotě,ale už váží 7kg a s ním moc žádná hra není. Toto máme s bráškou a sestřičkou společné.
Já jsem tak trošku samotář,i když lotroviny se učím rychle,ale snad by mě ani nevadilo být u páníčků sama,nebo s nějakou klidnou kočičkou nebo pejskem,aspoň by mě nikdo nepapal masíčko a páníčky bych měla sama pro sebe. Tak nám napište papa 
Tak já jedu do Brna, vypadá to na nejhodnější páníčky, ta já vám napíšu jak se budu mít papa

Fotogalerie: Barbie Fleur

/album/fotogalerie-barbie-fleur/p2060772-2-jpg/

—————